Wdrażanie i informatyzacja ISO

Wdrażanie i informatyzacja ISO

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą handlową dotyczącą wdrażania systemów zarządzania według norm ISO oraz programów informatycznych wspomagających pracę w branży wodno-kanalizacyjnej.

Stosowane przez nas rozwiązania z zakresu systemów zarządzania oraz informatyzacji posiadają pozytywną opinię jednostki certyfikującej DNV. Wprowadzenie kompleksowego podejścia do procesu zarządzania w naszej Spółce podniosło efektywność pracy, obniżyło koszty oraz poprawiło jeszcze bardziej jakość oferowanych usług.

WDRAŻANIE SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę konsultingową na wdrożenie systemów zarządzania opartych na normach:

  • ISO 9001   - system zarządzania jakością
  • ISO 14001 - system zarządzania środowiskowego
  • ISO 22000 - system zarządzania bezpieczeństwem żywności

Niniejszą ofertę kierujemy do Spółek wodociągowo-kanalizacyjnych:

I. Nie posiadających wdrożonych systemów zarządzania opartych na normach ISO:
W ramach tej oferty proponujemy usługi konsultingowe w zakresie:

  1. Wdrożenia wybranego systemu zarządzania, bądź kilku systemów w postaci zintegrowanej
  2. Wdrożenia systemu oraz jego pełnej informatyzacji
  3. Wdrożenia systemu oraz jego informatyzacji w zakresie wskazanym przez Klienta

II. Posiadających wdrożony system zarządzania oparty na normach ISO:
W ramach tej oferty proponujemy usługi konsultingowe w zakresie:

  1. Wdrożenia wybranego przez Klienta systemu zarządzania
  2. Doradztwo w procesie integracji systemów
  3. Pełnej informatyzacji wdrożonych systemów, bądź w zakresie wskazanym przez Klienta
  4. Doradztwo w zakresie raportowania, rozwoju i doskonalenia posiadanych systemów

Co nas wyróżnia:

  • jesteśmy Spółką wodociągowo-kanalizacyjną, dlatego najlepiej rozumiemy specyfikę funkcjonowania tego rodzaju firm,
  • stosujemy sprawdzone i nowatorskie podejście do systemów zarządzania, zapewniając sprawne i szybkie wdrożenie skutecznego i efektywnego systemu,
  • działamy w oparciu o systemy zarządzania wg norm ISO już kilka lat - wiemy, jakich błędów unikać,
  • posiadamy kompetentnych pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje z zakresu systemów zarządzania i funkcjonowania przedsiębiorstw wod-kan, oraz z zakresu informatyki,
  • działamy dla poprawy funkcjonowania organizacji, a nie dla certyfikatu - to samo oferujemy naszym Klientom.

INFORMATYZACJA SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA

 

Wdrażanie i informatyzacja ISO

 

Proponujemy Państwu pełen zestaw narzędzi informatycznych usprawniających działanie organizacji w ramach wdrożonych systemów zarządzania:

 

  • Aq-ISO: system informatyczny przeznaczony do zarządzania całością dokumentacji związanej z wdrożonymi normami ISO (9001, 14000, 22000 i inne) rozszerzony o moduł archiwum, obsługę auditów i kart wyrobu niezgodnego, moduł wnioskowania i graficzny nawigator, więcej informacji (PDF)
  • Centralny Rejestr Wskaźników: system przeznaczony do planowania, gromadzenia, raportowania i prognozowania kluczowych wskaźników przedsiębiorstwa, więcej informacji (PDF)
  • System laboratoryjny Aq-LAB:  kompletne narzędzie służące do zarządzania szeregiem spraw związanych z pracą laboratorium, począwszy od rejestracji wyników a na zarządzaniu personelem skończywszy, więcej informacji (PDF)
  • System Zarządzania Działaniami AMS: rejestracja i nadzór nad działaniami korygującymi, zapobiegawczymi i doskonalącymi w ramach wdrożonych systemów zarządzania, zarządzanie pracą działów, więcej informacji (PDF)
  • Baza instrukcji awaryjnych ZDARZENIA AWARYJNE: rejestr instrukcji postępowania na wypadek sytuacji kryzysowych, więcej informacji (PDF)
  • Aq-PLANY: platforma informatyczna umożliwiająca planowanie, nadzorowanie realizacji oraz raportowanie wykonania różnego rodzaju planów tworzonych w organizacji, więcej informacji (PDF)
  • Książka Dyspozytora: kompletny system przeznaczony do obsługi dyspozytorni, umożliwia rejestrację działań oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją, raportowanie i tworzenie statystyk, więcej informacji (PDF).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również rozwiązania umożliwiające automatyzację specyficznych obszarów działalności, jak i wspomagające pracę organizacji:
Baza kontroli przyłączy, Rejestr szkód, Baza Roszczeń i Książka Telefoniczna.

Oferujemy również tworzenie programów na zamówienie na podstawie otrzymanej od Państwa specyfikacji. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zainteresowanym proponujemy prezentację zastosowanych przez AQUA S.A. rozwiązań w Państwa firmie, lub w siedzibie naszej Spółki w Bielsku-Białej, przy ul. 1 Maja 23.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
e-mail: kontakt@aqua.com.pl

BIP    Rodzina plus    ISO 9001         Pływalnia AQUA      Fitness AQUA