PŁYWALNIA

Pływanie jest dyscypliną sportu, którą może uprawiać każdy, niezależnie od wieku. Rozwija mięśnie, ćwiczy i wzmacnia serce i płuca, opóźnia procesy starzenia, pozwalając zachować ładną sylwetkę. Dodatkowo hartuje organizm, powodując wzrost jego odporności na zmiany temperatury i na infekcję.

GALERIA

fot. R. Wesołowski

OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW W KOMOROWICACH

Jest największą oczyszczalnią eksploatowaną przez AQUA S.A. Położona jest w północnej części Bielska-Białej, w dzielnicy Komorowice. Celem działalności Oczyszczalni Ścieków Komorowice jest niezawodne oczyszczanie ścieków spływających systemem kanalizacyjnym od klientów AQUA S.A. zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.

GALERIA

fot. R. Wesołowski

Stacja Uzdatniania Wody w Kobiernicach

Jedno z podstawowych źródeł zaopatrzenia w wodę dla miasta Bielsko-Biała i okolicznych gmin, bazujące na wodzie z rzeki Soły. Ze Stacji Uzdatniania Wody w Kobiernicach, woda rurociągami magistralnymi pompowana jest do zbiorników wyrównawczych znajdujących się w rejonie ulicy Witosa i Langiewicza w Bielsku-Białej. Właśnie stąd, poprzez wodociągową sieć rozdzielczą, woda trafia do naszych domowych kranów.

GALERIA

fot. R. Wesołowski